Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
DM Kortbane Åben klasse 2022
Stevne
Stevnenavn:
DM Kortbane Åben klasse 2022
Fra dato:
15.12.2022
Til dato:
18.12.2022
NSF Stevne Id:
0000045188
Arrangørnavn:
Dansk Svømmeunion og Vejle Svømmeklub
Stevnested:
Vejle
Bassengnavn:
DGI-huset
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.11.2022
Kvalperiode start:
24.11.2021
Kvalperiode slutt:
23.11.2022
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen1.00,14
747p
15.12.2022
100m Butterfly
Bergens SC2002100m Butterfly1.00,1474715.12.202225m 
[Utvid]22.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen1.00,27
743p
15.12.2022
100m Butterfly
Bergens SC2002100m Butterfly1.00,2774315.12.202225m 
[Utvid]33.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.28,59
742p
17.12.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.28,5974217.12.202225m 
[Utvid]44.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.28,76
740p
17.12.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.28,7674017.12.202225m 
[Utvid]55.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid1.09,22
731p
15.12.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.09,2273115.12.202225m 
[Utvid]66.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,49
720p
17.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,4972017.12.202225m 
[Utvid]77.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,08
717p
16.12.2022
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,0871716.12.202225mF
[Utvid]88.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,15
714p
15.12.2022
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,1571415.12.202225m 
[Utvid]99.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg1.02,00
708p
18.12.2022
100m Bryst
Bergens SC2001100m Bryst1.02,0070818.12.202225m 
[Utvid]1010.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid1.10,00
707p
15.12.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.10,0070715.12.202225m 
[Utvid]1111.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen27,38
705p
17.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly27,3870517.12.202225m 
[Utvid]1212.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen27,43
702p
17.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly27,4370217.12.202225m 
[Utvid]1313.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid32,26
693p
18.12.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,2669318.12.202225m 
[Utvid]1414.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,81
690p
18.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,8169018.12.202225mF
[Utvid]1515.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu28,60
689p
15.12.2022
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg28,6068915.12.202225m 
[Utvid]1616.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,25
688p
15.12.2022
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,2568815.12.202225m 
[Utvid]1616.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik2.15,43
688p
16.12.2022
200m Butterfly
Bergens SC2002200m Butterfly2.15,4368816.12.202225m 
[Utvid]1818.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik2.05,07
686p
17.12.2022
200m Fri
Bergens SC2002200m Fri2.05,0768617.12.202225m 
[Utvid]1919.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.18,38
682p
15.12.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.18,3868215.12.202225m 
[Utvid]2020.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen26,06
681p
16.12.2022
50m Fri
Bergens SC200250m Fri26,0668116.12.202225m 
[Utvid]2121.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen57,14
680p
18.12.2022
100m Fri
Bergens SC2002100m Fri57,1468018.12.202225m 
[Utvid]2222.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid32,52
677p
18.12.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,5267718.12.202225m 
[Utvid]2323.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen26,13
675p
16.12.2022
50m Fri
Bergens SC200250m Fri26,1367516.12.202225m 
[Utvid]2323.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu28,80
675p
15.12.2022
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg28,8067515.12.202225m 
[Utvid]2323.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid32,55
675p
15.12.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,5567515.12.202225mD
[Utvid]2626.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen57,36
672p
18.12.2022
100m Fri
Bergens SC2002100m Fri57,3667218.12.202225m 
[Utvid]2727.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin51,28
668p
15.12.2022
100m Fri
OI Svømming2006100m Fri51,2866815.12.202225m 
[Utvid]2727.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg1.03,21
668p
18.12.2022
100m Bryst
Bergens SC2001100m Bryst1.03,2166818.12.202225m 
[Utvid]2929.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen27,91
666p
15.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly27,9166615.12.202225mD
[Utvid]3030.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid1.11,66
659p
17.12.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.11,6665917.12.202225mD
[Utvid]3131.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas51,56
657p
15.12.2022
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri51,5665715.12.202225m 
[Utvid]3232.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud23,22
654p
17.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri23,2265417.12.202225m 
[Utvid]3232.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,74
654p
15.12.2022
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,7465415.12.202225m 
[Utvid]3434.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen28,13
651p
15.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly28,1365115.12.202225mD
[Utvid]3535.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas23,28
649p
17.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri23,2864917.12.202225m 
[Utvid]3535.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth51,79
649p
15.12.2022
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri51,7964915.12.202225m 
[Utvid]3737.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,82
648p
18.12.2022
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,8264818.12.202225mD
[Utvid]3737.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid1.12,03
648p
17.12.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.12,0364817.12.202225mD
[Utvid]3939.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem56,97
647p
15.12.2022
100m Individuell medley
Bergens SC2005100m Individuell medley56,9764715.12.202225m 
[Utvid]4040.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid33,03
646p
15.12.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,0364615.12.202225mD
[Utvid]4141.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin23,34
644p
17.12.2022
50m Fri
OI Svømming200650m Fri23,3464417.12.202225m 
[Utvid]4141.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,89
644p
18.12.2022
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,8964418.12.202225mD
[Utvid]4343.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik2.07,80
643p
17.12.2022
200m Fri
Bergens SC2002200m Fri2.07,8064317.12.202225m 
[Utvid]4444.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu58,34
639p
18.12.2022
100m Fri
Bergens SC2003100m Fri58,3463918.12.202225m 
[Utvid]4545.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud23,42
637p
16.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri23,4263716.12.202225mD
[Utvid]4646.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem52,12
636p
15.12.2022
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri52,1263615.12.202225m 
[Utvid]4747.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen1.55,61
635p
16.12.2022
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri1.55,6163516.12.202225m 
[Utvid]4848.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik2.19,18
634p
16.12.2022
200m Butterfly
Bergens SC2002200m Butterfly2.19,1863416.12.202225m 
[Utvid]4949.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud23,55
627p
15.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri23,5562715.12.202225mD
[Utvid]4949.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu28,47
627p
17.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200350m Butterfly28,4762717.12.202225m 
[Utvid]4949.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem57,57
627p
15.12.2022
100m Individuell medley
Bergens SC2005100m Individuell medley57,5762715.12.202225m 
[Utvid]5252.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem25,44
624p
16.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200550m Butterfly25,4462416.12.202225m 
[Utvid]5353.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth23,62
621p
17.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri23,6262117.12.202225m 
[Utvid]5353.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke1.56,46
621p
16.12.2022
200m Fri
Bergens SC2003200m Fri1.56,4662116.12.202225m 
[Utvid]5555.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik1.04,08
618p
16.12.2022
100m Butterfly
Bergens SC2002100m Butterfly1.04,0861816.12.202225mD
[Utvid]5555.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu1.04,41
618p
16.12.2022
100m Rygg
Bergens SC2003100m Rygg1.04,4161816.12.202225m 
[Utvid]5757.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu26,93
617p
16.12.2022
50m Fri
Bergens SC200350m Fri26,9361716.12.202225m 
[Utvid]5858.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga2.07,47
612p
17.12.2022
200m Butterfly
OI Svømming2005200m Butterfly2.07,4761217.12.202225m 
[Utvid]5959.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik1.06,62
610p
18.12.2022
100m Individuell medley
Bergens SC2002100m Individuell medley1.06,6261018.12.202225m 
[Utvid]6060.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin25,74
603p
16.12.2022
50m Butterfly
OI Svømming200650m Butterfly25,7460316.12.202225m 
[Utvid]6161.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen27,19
599p
18.12.2022
50m Fri
Bergens SC200250m Fri27,1959918.12.202225mD
[Utvid]6262.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga56,71
598p
18.12.2022
100m Butterfly
OI Svømming2005100m Butterfly56,7159818.12.202225m 
[Utvid]6363.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem23,96
595p
17.12.2022
50m Fri
Bergens SC200550m Fri23,9659517.12.202225m 
[Utvid]6363.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen27,26
595p
18.12.2022
50m Fri
Bergens SC200250m Fri27,2659518.12.202225mD
[Utvid]6565.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg4.38,45
592p
15.12.2022
400m Fri
OI Svømming2007400m Fri4.38,4559215.12.202225m 
[Utvid]6666.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke53,43
591p
15.12.2022
100m Fri
Bergens SC2003100m Fri53,4359115.12.202225m 
[Utvid]6767.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid34,06
589p
17.12.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,0658917.12.202225mD
[Utvid]6868.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth24,12
583p
15.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri24,1258315.12.202225mD
[Utvid]6969.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid34,19
582p
17.12.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,1958217.12.202225mD
[Utvid]7070.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth26,06
581p
16.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200450m Butterfly26,0658116.12.202225m 
[Utvid]7070.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg26,06
581p
16.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200150m Butterfly26,0658116.12.202225m 
[Utvid]7272.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen57,29
580p
18.12.2022
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly57,2958018.12.202225m 
[Utvid]7272.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik1.00,24
580p
17.12.2022
100m Fri
Bergens SC2002100m Fri1.00,2458017.12.202225mD
[Utvid]7474.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem26,65
579p
18.12.2022
50m Rygg
Bergens SC200550m Rygg26,6557918.12.202225m 
[Utvid]7474.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas57,97
579p
15.12.2022
100m Rygg
Bergens SC2004100m Rygg57,9757915.12.202225mF
[Utvid]7676.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu27,54
577p
18.12.2022
50m Fri
Bergens SC200350m Fri27,5457718.12.202225mD
[Utvid]7777.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik2.26,46
576p
15.12.2022
200m Individuell medley
Bergens SC2002200m Individuell medley2.26,4657615.12.202225m 
[Utvid]7878.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg1.06,20
570p
16.12.2022
100m Rygg
OI Svømming2007100m Rygg1.06,2057016.12.202225m 
[Utvid]7979.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen2.12,42
567p
18.12.2022
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.12,4256718.12.202225m 
[Utvid]8080.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke24,36
566p
17.12.2022
50m Fri
Bergens SC200350m Fri24,3656617.12.202225m 
[Utvid]8080.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik1.05,98
566p
16.12.2022
100m Butterfly
Bergens SC2002100m Butterfly1.05,9856616.12.202225mD
[Utvid]8282.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin24,42
562p
15.12.2022
50m Fri
OI Svømming200650m Fri24,4256215.12.202225mD
[Utvid]8383.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen59,75
561p
15.12.2022
100m Individuell medley
OI Svømming2004100m Individuell medley59,7556115.12.202225m 
[Utvid]8484.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik1.00,94
560p
17.12.2022
100m Fri
Bergens SC2002100m Fri1.00,9456017.12.202225mD
[Utvid]8585.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas24,47
559p
15.12.2022
50m Fri
Bergens SC200450m Fri24,4755915.12.202225mD
[Utvid]8585.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen26,40
559p
18.12.2022
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly26,4055918.12.202225mD
[Utvid]8787.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga26,41
558p
18.12.2022
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly26,4155818.12.202225mD
[Utvid]8888.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas27,03
555p
18.12.2022
50m Rygg
Bergens SC200450m Rygg27,0355518.12.202225m 
[Utvid]8989.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik30,88
548p
15.12.2022
50m Rygg
Bergens SC200250m Rygg30,8854815.12.202225m 
[Utvid]8989.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik1.01,37
548p
18.12.2022
100m Fri
Bergens SC2002100m Fri1.01,3754818.12.202225m 
[Utvid]9191.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg2.25,62
544p
18.12.2022
200m Rygg
OI Svømming2007200m Rygg2.25,6254418.12.202225m 
[Utvid]9292.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke55,01
541p
16.12.2022
100m Fri
Bergens SC2003100m Fri55,0154116.12.202225mD
[Utvid]9393.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg2.15,51
539p
15.12.2022
200m Fri
OI Svømming2007200m Fri2.15,5153915.12.202225mD
[Utvid]9494.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik30,19
526p
16.12.2022
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly30,1952616.12.202225mD
[Utvid]9595.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem25,02
523p
15.12.2022
50m Fri
Bergens SC200550m Fri25,0252315.12.202225mD
[Utvid]9595.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen55,65
523p
16.12.2022
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri55,6552316.12.202225mD
[Utvid]9797.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen25,08
519p
17.12.2022
50m Fri
OI Svømming200450m Fri25,0851917.12.202225m 
[Utvid]9898.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga59,66
513p
17.12.2022
100m Butterfly
OI Svømming2005100m Butterfly59,6651317.12.202225mD
[Utvid]9999.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg31,65
508p
15.12.2022
50m Rygg
OI Svømming200750m Rygg31,6550815.12.202225m 
[Utvid]100100.
Eline Vik
Bergens SC
Eline Vik28,93
497p
17.12.2022
50m Fri
Bergens SC200250m Fri28,9349717.12.202225mD
Side 1 av 2 (114 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.