Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Polisen Head to Head 2022
Stevne
Stevnenavn:
Polisen Head to Head 2022
Fra dato:
08.10.2022
Til dato:
09.10.2022
NSF Stevne Id:
0000043591
Arrangørnavn:
SPIF
Stevnested:
Stockholm
Bassengnavn:
Eriksdalsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
28.09.2022
Kvalperiode start:
29.09.2021
Kvalperiode slutt:
28.09.2022
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk26,06
581p
09.10.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly26,0658109.10.202225m 
[Utvid]22.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth4.14,73
578p
08.10.2022
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.14,7357808.10.202225m 
[Utvid]33.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk24,21
577p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri24,2157708.10.202225m 
[Utvid]44.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.00,21
564p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.00,2156409.10.202225m 
[Utvid]55.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk24,41
563p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri24,4156308.10.202225m 
[Utvid]55.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk26,34
563p
09.10.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly26,3456309.10.202225m 
[Utvid]77.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou4.17,05
562p
08.10.2022
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.17,0556208.10.202225m 
[Utvid]88.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk59,87
557p
09.10.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2006100m Individuell medley59,8755709.10.202225m 
[Utvid]99.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth54,63
552p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri54,6355209.10.202225m 
[Utvid]99.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk1.07,38
552p
08.10.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.07,3855208.10.202225m 
[Utvid]1111.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth54,98
542p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri54,9854209.10.202225m 
[Utvid]1212.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne28,19
538p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri28,1953808.10.202225m 
[Utvid]1212.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou2.02,12
538p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.02,1253809.10.202225m 
[Utvid]1414.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou4.21,98
531p
08.10.2022
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.21,9853108.10.202225m 
[Utvid]1515.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk1.08,46
526p
08.10.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.08,4652608.10.202225m 
[Utvid]1616.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth25,01
523p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri25,0152308.10.202225m 
[Utvid]1717.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche1.02,48
520p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.02,4852009.10.202225m 
[Utvid]1818.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou2.16,78
514p
08.10.2022
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.16,7851408.10.202225m 
[Utvid]1919.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne28,66
512p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri28,6651208.10.202225m 
[Utvid]2020.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche2.17,99
510p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.17,9951009.10.202225m 
[Utvid]2121.
Neela Elyssé Lidström Ladegård
Lambertseter SK
Neela Elyssé Lidström Ladegård1.02,99
507p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.02,9950709.10.202225m 
[Utvid]2222.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue35,83
506p
09.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst35,8350609.10.202225m 
[Utvid]2323.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth25,36
502p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri25,3650208.10.202225m 
[Utvid]2424.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal27,40
500p
09.10.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly27,4050009.10.202225m 
[Utvid]2424.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne1.03,28
500p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.03,2850009.10.202225m 
[Utvid]2626.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.05,27
499p
08.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.05,2749908.10.202225mD
[Utvid]2727.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou27,51
494p
09.10.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly27,5149409.10.202225m 
[Utvid]2727.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk31,56
494p
09.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst31,5649409.10.202225m 
[Utvid]2727.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk31,56
494p
08.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst31,5649408.10.202225mD
[Utvid]3030.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase4.28,76
492p
08.10.2022
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri4.28,7649208.10.202225m 
[Utvid]3131.
Andrew Halas
Lambertseter SK
Andrew Halas27,57
490p
09.10.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly27,5749009.10.202225m 
[Utvid]3131.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche29,08
490p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri29,0849008.10.202225m 
[Utvid]3333.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell36,27
488p
09.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst36,2748809.10.202225m 
[Utvid]3434.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou25,61
487p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri25,6148708.10.202225m 
[Utvid]3535.
Andrew Halas
Lambertseter SK
Andrew Halas27,66
486p
09.10.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly27,6648609.10.202225m 
[Utvid]3636.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche1.03,98
484p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.03,9848409.10.202225m 
[Utvid]3737.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne2.20,55
483p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.20,5548309.10.202225m 
[Utvid]3838.
Neela Elyssé Lidström Ladegård
Lambertseter SK
Neela Elyssé Lidström Ladegård1.04,05
482p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.04,0548209.10.202225m 
[Utvid]3939.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell36,44
481p
09.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst36,4448109.10.202225m 
[Utvid]3939.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue36,45
481p
09.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst36,4548109.10.202225m 
[Utvid]4141.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.04,17
480p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.04,1748009.10.202225m 
[Utvid]4242.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou27,81
478p
09.10.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly27,8147809.10.202225m 
[Utvid]4242.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue1.19,72
478p
08.10.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.19,7247808.10.202225m 
[Utvid]4444.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal27,82
477p
09.10.2022
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly27,8247709.10.202225m 
[Utvid]4444.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk31,92
477p
09.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst31,9247709.10.202225m 
[Utvid]4646.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase57,42
476p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri57,4247609.10.202225m 
[Utvid]4646.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue1.19,82
476p
08.10.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.19,8247608.10.202225m 
[Utvid]4848.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.19,87
475p
08.10.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.19,8747508.10.202225m 
[Utvid]4848.
Neela Elyssé Lidström Ladegård
Lambertseter SK
Neela Elyssé Lidström Ladegård2.21,36
475p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.21,3647509.10.202225m 
[Utvid]5050.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou2.07,42
474p
08.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.07,4247408.10.202225mD
[Utvid]5151.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk32,05
471p
08.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst32,0547108.10.202225mD
[Utvid]5252.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth57,65
470p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri57,6547009.10.202225mD
[Utvid]5353.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase25,94
469p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri25,9446908.10.202225m 
[Utvid]5454.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue1.04,77
466p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.04,7746609.10.202225m 
[Utvid]5454.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase2.08,10
466p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.08,1046609.10.202225m 
[Utvid]5656.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou26,05
463p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri26,0546308.10.202225m 
[Utvid]5757.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou26,06
462p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri26,0646208.10.202225m 
[Utvid]5757.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche29,64
462p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri29,6446208.10.202225m 
[Utvid]5757.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal1.01,77
462p
08.10.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.01,7746208.10.202225m 
[Utvid]5757.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou2.08,48
462p
08.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.08,4846208.10.202225mD
[Utvid]6161.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal1.11,54
461p
08.10.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2007100m Bryst1.11,5446108.10.202225m 
[Utvid]6161.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.20,68
461p
08.10.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.20,6846108.10.202225m 
[Utvid]6363.
Live Wallman
Lambertseter SK
Live Wallman1.05,12
459p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.05,1245909.10.202225m 
[Utvid]6464.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth26,16
457p
09.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri26,1645709.10.202225mD
[Utvid]6464.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal2.22,26
457p
08.10.2022
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.22,2645708.10.202225m 
[Utvid]6666.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche32,83
456p
08.10.2022
50m Rygg
Lambertseter SK200850m Rygg32,8345608.10.202225m 
[Utvid]6767.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou1.02,12
455p
08.10.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.02,1245508.10.202225m 
[Utvid]6868.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth26,23
454p
09.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri26,2345409.10.202225mD
[Utvid]6868.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou1.04,08
454p
09.10.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2007100m Individuell medley1.04,0845409.10.202225m 
[Utvid]6868.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen2.23,47
454p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.23,4745409.10.202225m 
[Utvid]7171.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal1.04,15
453p
09.10.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2007100m Individuell medley1.04,1545309.10.202225m 
[Utvid]7272.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou1.02,22
452p
08.10.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.02,2245208.10.202225m 
[Utvid]7373.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue37,22
451p
08.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst37,2245108.10.202225mD
[Utvid]7373.
Kosta Nenadic
Lambertseter SK
Kosta Nenadic1.12,07
451p
08.10.2022
100m Bryst
Lambertseter SK2008100m Bryst1.12,0745108.10.202225m 
[Utvid]7575.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou26,29
450p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri26,2945008.10.202225m 
[Utvid]7575.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche5.05,11
450p
08.10.2022
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri5.05,1145008.10.202225m 
[Utvid]7777.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen2.23,98
449p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2009200m Fri2.23,9844909.10.202225m 
[Utvid]7878.
Live Wallman
Lambertseter SK
Live Wallman29,95
448p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri29,9544808.10.202225m 
[Utvid]7979.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche33,03
447p
08.10.2022
50m Rygg
Lambertseter SK200850m Rygg33,0344708.10.202225m 
[Utvid]7979.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno58,61
447p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri58,6144709.10.202225m 
[Utvid]7979.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase58,62
447p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri58,6244709.10.202225m 
[Utvid]7979.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen1.05,70
447p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.05,7044709.10.202225m 
[Utvid]8383.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal1.02,51
446p
08.10.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2007100m Butterfly1.02,5144608.10.202225m 
[Utvid]8484.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell37,43
444p
08.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst37,4344408.10.202225mD
[Utvid]8585.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno58,87
441p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri58,8744109.10.202225m 
[Utvid]8585.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen2.10,52
441p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.10,5244109.10.202225m 
[Utvid]8585.
Kosta Nenadic
Lambertseter SK
Kosta Nenadic2.10,54
441p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.10,5444109.10.202225m 
[Utvid]8888.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche30,13
440p
09.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri30,1344009.10.202225mD
[Utvid]8888.
Neela Elyssé Lidström Ladegård
Lambertseter SK
Neela Elyssé Lidström Ladegård1.14,27
440p
09.10.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2008100m Individuell medley1.14,2744009.10.202225m 
[Utvid]9090.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase26,51
439p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri26,5143908.10.202225m 
[Utvid]9191.
Andrew Halas
Lambertseter SK
Andrew Halas1.02,88
438p
08.10.2022
100m Butterfly
Lambertseter SK2003100m Butterfly1.02,8843808.10.202225m 
[Utvid]9191.
Anders Falnes Olsen
Lambertseter SK
Anders Falnes Olsen2.10,75
438p
09.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.10,7543809.10.202225m 
[Utvid]9393.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne33,31
436p
08.10.2022
50m Rygg
Lambertseter SK200750m Rygg33,3143608.10.202225m 
[Utvid]9393.
Kosta Nenadic
Lambertseter SK
Kosta Nenadic59,09
436p
09.10.2022
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri59,0943609.10.202225m 
[Utvid]9595.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche1.12,44
435p
09.10.2022
100m Rygg
Lambertseter SK2008100m Rygg1.12,4443509.10.202225m 
[Utvid]9696.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue30,28
434p
08.10.2022
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri30,2843408.10.202225m 
[Utvid]9696.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou1.05,07
434p
09.10.2022
100m Individuell medley
Lambertseter SK2007100m Individuell medley1.05,0743409.10.202225m 
[Utvid]9898.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell37,73
433p
08.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst37,7343308.10.202225mD
[Utvid]9898.
Mathea Cathrin Kohoutek Rue
Lambertseter SK
Mathea Cathrin Kohoutek Rue37,74
433p
08.10.2022
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst37,7443308.10.202225mD
[Utvid]100100.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche2.25,81
432p
08.10.2022
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.25,8143208.10.202225mD
Side 1 av 4 (389 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.