Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sparekassen Thy Cup 2022
Stevne
Stevnenavn:
Sparekassen Thy Cup 2022
Fra dato:
30.09.2022
Til dato:
02.10.2022
NSF Stevne Id:
0000043287
Arrangørnavn:
Thisted Svømmeklub
Stevnested:
Thisted
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.09.2022
Kvalperiode start:
01.01.2020
Kvalperiode slutt:
04.09.2022
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.10,76
737p
30.09.2022
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.10,7673730.09.202225m 
[Utvid]22.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.14,26
695p
01.10.2022
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.14,2669501.10.202225m 
[Utvid]33.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.01,41
679p
30.09.2022
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.01,4167930.09.202225mD
[Utvid]33.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland4.26,10
679p
01.10.2022
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.26,1067901.10.202225m 
[Utvid]55.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm2.04,90
676p
01.10.2022
200m Individuell medley
Randaberg IL1997200m Individuell medley2.04,9067601.10.202225m 
[Utvid]66.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland9.11,08
658p
30.09.2022
800m Fri
SK Team Sør2003800m Fri9.11,0865830.09.202225m 
[Utvid]77.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm1.54,34
656p
02.10.2022
200m Fri
Randaberg IL1997200m Fri1.54,3465602.10.202225m 
[Utvid]88.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm55,10
652p
30.09.2022
100m Butterfly
Randaberg IL1997100m Butterfly55,1065230.09.202225m 
[Utvid]99.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland4.30,55
646p
30.09.2022
400m Fri
SK Team Sør2003400m Fri4.30,5564630.09.202225mD
[Utvid]1010.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.05,50
642p
30.09.2022
100m Individuell medley
Randaberg IL2004100m Individuell medley1.05,5064230.09.202225m 
[Utvid]1111.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm1.04,30
635p
02.10.2022
100m Bryst
Randaberg IL1997100m Bryst1.04,3063502.10.202225m 
[Utvid]1111.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.05,92
635p
02.10.2022
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.05,9263502.10.202225m 
[Utvid]1313.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel4.07,10
633p
01.10.2022
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.07,1063301.10.202225m 
[Utvid]1414.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.08,57
631p
02.10.2022
200m Fri
SK Team Sør2003200m Fri2.08,5763102.10.202225m 
[Utvid]1414.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel8.36,92
631p
30.09.2022
800m Fri
SK Team Sør2004800m Fri8.36,9263130.09.202225m 
[Utvid]1616.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm2.20,23
629p
01.10.2022
200m Bryst
Randaberg IL1997200m Bryst2.20,2362901.10.202225m 
[Utvid]1717.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm57,59
626p
30.09.2022
100m Individuell medley
Randaberg IL1997100m Individuell medley57,5962630.09.202225m 
[Utvid]1818.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm5.03,62
620p
02.10.2022
400m Individuell medley
Randaberg IL2004400m Individuell medley5.03,6262002.10.202225m 
[Utvid]1919.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm29,64
619p
01.10.2022
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg29,6461901.10.202225m 
[Utvid]2020.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.13,25
617p
02.10.2022
100m Bryst
SK Team Sør2003100m Bryst1.13,2561702.10.202225m 
[Utvid]2121.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm25,57
615p
30.09.2022
50m Butterfly
Randaberg IL199750m Butterfly25,5761530.09.202225mD
[Utvid]2222.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm29,74
613p
30.09.2022
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg29,7461330.09.202225m 
[Utvid]2323.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.10,36
609p
01.10.2022
400m Fri
Randaberg IL2002400m Fri4.10,3660901.10.202225m 
[Utvid]2424.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm29,50
604p
01.10.2022
50m Bryst
Randaberg IL199750m Bryst29,5060401.10.202225m 
[Utvid]2525.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen23,89
600p
01.10.2022
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri23,8960001.10.202225m 
[Utvid]2626.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.10,98
597p
01.10.2022
200m Fri
SK Team Sør2003200m Fri2.10,9859701.10.202225mD
[Utvid]2727.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm59,83
592p
01.10.2022
100m Fri
Randaberg IL2004100m Fri59,8359201.10.202225m 
[Utvid]2828.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.14,29
591p
02.10.2022
100m Bryst
Randaberg IL2004100m Bryst1.14,2959102.10.202225m 
[Utvid]2929.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.58,58
588p
30.09.2022
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.58,5858830.09.202225mD
[Utvid]3030.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm29,81
586p
30.09.2022
50m Bryst
Randaberg IL199750m Bryst29,8158630.09.202225m 
[Utvid]3131.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg9.32,94
585p
30.09.2022
800m Fri
SK Team Sør2006800m Fri9.32,9458530.09.202225m 
[Utvid]3232.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen24,20
578p
01.10.2022
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri24,2057801.10.202225m 
[Utvid]3232.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland2.12,39
578p
30.09.2022
200m Fri
SK Team Sør2003200m Fri2.12,3957830.09.202225mD
[Utvid]3434.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev26,12
577p
01.10.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly26,1257701.10.202225m 
[Utvid]3535.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite4.41,20
575p
01.10.2022
400m Fri
SK Team Sør2006400m Fri4.41,2057501.10.202225m 
[Utvid]3535.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.42,24
575p
02.10.2022
400m Individuell medley
Randaberg IL2002400m Individuell medley4.42,2457502.10.202225m 
[Utvid]3737.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland34,35
574p
02.10.2022
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst34,3557402.10.202225mD
[Utvid]3838.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm26,21
571p
01.10.2022
50m Butterfly
Randaberg IL199750m Butterfly26,2157101.10.202225mD
[Utvid]3939.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel4.16,10
569p
30.09.2022
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.16,1056930.09.202225mD
[Utvid]4040.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter27,70
567p
01.10.2022
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri27,7056701.10.202225m 
[Utvid]4040.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.25,16
567p
01.10.2022
200m Bryst
SK Team Sør2002200m Bryst2.25,1656701.10.202225m 
[Utvid]4242.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite9.39,45
566p
30.09.2022
800m Fri
SK Team Sør2006800m Fri9.39,4556630.09.202225m 
[Utvid]4343.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm1.06,88
564p
01.10.2022
100m Bryst
Randaberg IL1997100m Bryst1.06,8856401.10.202225mD
[Utvid]4444.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg4.43,29
562p
30.09.2022
400m Fri
SK Team Sør2006400m Fri4.43,2956230.09.202225mD
[Utvid]4545.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter27,85
558p
01.10.2022
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri27,8555801.10.202225m 
[Utvid]4545.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm30,30
558p
02.10.2022
50m Bryst
Randaberg IL199750m Bryst30,3055802.10.202225mD
[Utvid]4545.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.01,03
558p
01.10.2022
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri1.01,0355801.10.202225m 
[Utvid]4848.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland34,77
554p
30.09.2022
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst34,7755430.09.202225m 
[Utvid]4949.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg2.14,47
552p
02.10.2022
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.14,4755202.10.202225m 
[Utvid]5050.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite4.45,40
550p
30.09.2022
400m Fri
SK Team Sør2006400m Fri4.45,4055030.09.202225mD
[Utvid]5151.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite2.14,66
549p
02.10.2022
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.14,6654902.10.202225m 
[Utvid]5252.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev24,67
545p
01.10.2022
50m Fri
SK Team Sør200550m Fri24,6754501.10.202225m 
[Utvid]5353.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes2.26,57
543p
02.10.2022
200m Butterfly
SK Team Sør2006200m Butterfly2.26,5754302.10.202225m 
[Utvid]5454.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev26,67
542p
01.10.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly26,6754201.10.202225m 
[Utvid]5454.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel2.01,85
542p
01.10.2022
200m Fri
SK Team Sør2004200m Fri2.01,8554201.10.202225mD
[Utvid]5656.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté35,07
540p
01.10.2022
50m Bryst
Randaberg IL200950m Bryst35,0754001.10.202225m 
[Utvid]5757.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter1.01,71
539p
01.10.2022
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri1.01,7153901.10.202225m 
[Utvid]5858.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes2.26,22
538p
01.10.2022
200m Rygg
SK Team Sør2006200m Rygg2.26,2253801.10.202225m 
[Utvid]5959.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok26,75
537p
01.10.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200850m Butterfly26,7553701.10.202225m 
[Utvid]6060.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm55,22
535p
02.10.2022
100m Fri
Randaberg IL1997100m Fri55,2253502.10.202225mD
[Utvid]6161.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm35,24
532p
02.10.2022
50m Bryst
Randaberg IL200450m Bryst35,2453202.10.202225mD
[Utvid]6262.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.08,23
531p
01.10.2022
100m Bryst
SK Team Sør2002100m Bryst1.08,2353101.10.202225mD
[Utvid]6363.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev24,90
530p
01.10.2022
50m Fri
SK Team Sør200550m Fri24,9053001.10.202225m 
[Utvid]6464.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter1.02,18
527p
02.10.2022
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri1.02,1852702.10.202225mD
[Utvid]6565.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok26,97
524p
01.10.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200850m Butterfly26,9752401.10.202225m 
[Utvid]6565.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev27,55
524p
01.10.2022
50m Rygg
SK Team Sør200550m Rygg27,5552401.10.202225m 
[Utvid]6565.
Olha Dziubenko
Kristiansand SA
Olha Dziubenko5.21,15
524p
02.10.2022
400m Individuell medley
Kristiansand SA2009400m Individuell medley5.21,1552402.10.202225m 
[Utvid]6868.
Olha Dziubenko
Kristiansand SA
Olha Dziubenko9.54,76
523p
30.09.2022
800m Fri
Kristiansand SA2009800m Fri9.54,7652330.09.202225m 
[Utvid]6969.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter30,28
521p
01.10.2022
50m Butterfly
Randaberg IL200250m Butterfly30,2852101.10.202225m 
[Utvid]6969.
Olha Dziubenko
Kristiansand SA
Olha Dziubenko2.17,07
521p
02.10.2022
200m Fri
Kristiansand SA2009200m Fri2.17,0752102.10.202225m 
[Utvid]7171.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel25,06
520p
01.10.2022
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri25,0652001.10.202225m 
[Utvid]7171.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins30,30
520p
01.10.2022
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200850m Butterfly30,3052001.10.202225m 
[Utvid]7373.
Julia Askland Raanes
SK Team Sør
Julia Askland Raanes30,35
518p
01.10.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200650m Butterfly30,3551801.10.202225m 
[Utvid]7474.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev59,53
517p
02.10.2022
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly59,5351702.10.202225mD
[Utvid]7474.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm2.03,74
517p
01.10.2022
200m Fri
Randaberg IL2002200m Fri2.03,7451701.10.202225mD
[Utvid]7676.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins28,65
512p
01.10.2022
50m Fri
Vågsbygd SLK200850m Fri28,6551201.10.202225m 
[Utvid]7777.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev31,19
511p
01.10.2022
50m Bryst
SK Team Sør200550m Bryst31,1951101.10.202225m 
[Utvid]7878.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins28,69
510p
01.10.2022
50m Fri
Vågsbygd SLK200850m Fri28,6951001.10.202225m 
[Utvid]7878.
Astrid Ellyn Hopkins
Vågsbygd SLK
Astrid Ellyn Hopkins30,51
510p
01.10.2022
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200850m Butterfly30,5151001.10.202225m 
[Utvid]7878.
Solveig Høigaard Bratland
SK Team Sør
Solveig Høigaard Bratland1.02,87
510p
02.10.2022
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri1.02,8751002.10.202225mD
[Utvid]8181.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg28,70
509p
01.10.2022
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri28,7050901.10.202225m 
[Utvid]8181.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté35,75
509p
30.09.2022
50m Bryst
Randaberg IL200950m Bryst35,7550930.09.202225m 
[Utvid]8181.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm1.01,70
509p
30.09.2022
100m Individuell medley
Randaberg IL2002100m Individuell medley1.01,7050930.09.202225m 
[Utvid]8181.
Olha Dziubenko
Kristiansand SA
Olha Dziubenko4.52,92
509p
30.09.2022
400m Fri
Kristiansand SA2009400m Fri4.52,9250930.09.202225mD
[Utvid]8585.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok56,19
508p
01.10.2022
100m Fri
SK Team Sør2008100m Fri56,1950801.10.202225m 
[Utvid]8686.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne Borgstrøm31,27
507p
01.10.2022
50m Bryst
Randaberg IL199750m Bryst31,2750701.10.202225mD
[Utvid]8787.
Sarah Alexandra Trøite
SK Team Sør
Sarah Alexandra Trøite2.18,55
504p
01.10.2022
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.18,5550401.10.202225mD
[Utvid]8787.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok4.55,03
504p
02.10.2022
400m Individuell medley
SK Team Sør2008400m Individuell medley4.55,0350402.10.202225m 
[Utvid]8989.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev31,43
500p
30.09.2022
50m Bryst
SK Team Sør200550m Bryst31,4350030.09.202225m 
[Utvid]8989.
Emilie Furuborg
SK Team Sør
Emilie Furuborg1.18,54
500p
02.10.2022
100m Bryst
SK Team Sør2004100m Bryst1.18,5450002.10.202225m 
[Utvid]9191.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm1.00,27
498p
30.09.2022
100m Butterfly
Randaberg IL2002100m Butterfly1.00,2749830.09.202225m 
[Utvid]9191.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm2.13,18
498p
01.10.2022
200m Rygg
Randaberg IL2002200m Rygg2.13,1849801.10.202225m 
[Utvid]9191.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg2.19,14
498p
30.09.2022
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.19,1449830.09.202225mD
[Utvid]9191.
Olha Dziubenko
Kristiansand SA
Olha Dziubenko2.33,67
498p
01.10.2022
200m Individuell medley
Kristiansand SA2009200m Individuell medley2.33,6749801.10.202225m 
[Utvid]9595.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel28,04
497p
01.10.2022
50m Rygg
SK Team Sør200450m Rygg28,0449701.10.202225m 
[Utvid]9595.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg1.03,43
497p
01.10.2022
100m Fri
SK Team Sør2006100m Fri1.03,4349701.10.202225m 
[Utvid]9595.
Yehor Fedorov
Kristiansand SA
Yehor Fedorov2.05,38
497p
02.10.2022
200m Fri
Kristiansand SA2007200m Fri2.05,3849702.10.202225m 
[Utvid]9595.
Helene Halvorsen Vestberg
SK Team Sør
Helene Halvorsen Vestberg2.33,81
497p
01.10.2022
200m Individuell medley
SK Team Sør2006200m Individuell medley2.33,8149701.10.202225m 
[Utvid]9999.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel2.05,54
495p
30.09.2022
200m Fri
SK Team Sør2004200m Fri2.05,5449530.09.202225mD
[Utvid]9999.
Yehor Fedorov
Kristiansand SA
Yehor Fedorov2.18,51
495p
01.10.2022
200m Individuell medley
Kristiansand SA2007200m Individuell medley2.18,5149501.10.202225m 
Side 1 av 6 (522 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.