Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ullbergstrofén
Stevne
Stevnenavn:
Ullbergstrofén
Fra dato:
29.04.2022
Til dato:
01.05.2022
NSF Stevne Id:
0000042488
Arrangørnavn:
Göteborg Sim
Stevnested:
Göteborg
Bassengnavn:
Valhallabadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.04.2022
Kvalperiode start:
01.01.2020
Kvalperiode slutt:
04.04.2022
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg26,72
695p
30.04.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri26,7269530.04.202250m 
[Utvid]22.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,18
691p
30.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,1869130.04.202250m 
[Utvid]33.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden56,10
686p
01.05.2022
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly56,1068601.05.202250m 
[Utvid]44.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen53,26
683p
29.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri53,2668329.04.202250m 
[Utvid]55.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden53,57
671p
29.04.2022
100m Fri
Asker SK2003100m Fri53,5767129.04.202250m 
[Utvid]66.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.57,31
657p
30.04.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.57,3165730.04.202250m 
[Utvid]77.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,84
640p
01.05.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,8464001.05.202250mD
[Utvid]88.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,40
629p
01.05.2022
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,4062901.05.202250m 
[Utvid]99.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang30,37
623p
29.04.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst30,3762329.04.202250m 
[Utvid]99.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.00,52
623p
30.04.2022
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.00,5262330.04.202250m 
[Utvid]1111.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim27,79
617p
30.04.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri27,7961730.04.202250m 
[Utvid]1111.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim1.00,72
617p
30.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.00,7261730.04.202250m 
[Utvid]1313.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning31,75
613p
30.04.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200550m Rygg31,7561330.04.202250m 
[Utvid]1414.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes55,32
609p
29.04.2022
100m Fri
Asker SK2004100m Fri55,3260929.04.202250m 
[Utvid]1515.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.00,52
606p
30.04.2022
200m Fri
Asker SK2004200m Fri2.00,5260630.04.202250m 
[Utvid]1616.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad55,65
598p
29.04.2022
100m Fri
Asker SK2006100m Fri55,6559829.04.202250m 
[Utvid]1717.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen55,85
592p
29.04.2022
100m Fri
Ski SK2002100m Fri55,8559229.04.202250m 
[Utvid]1818.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam55,98
588p
29.04.2022
100m Fri
Asker SK2003100m Fri55,9858829.04.202250m 
[Utvid]1919.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam59,11
587p
01.05.2022
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly59,1158701.05.202250m 
[Utvid]1919.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg2.14,88
587p
29.04.2022
200m Fri
Haldens SK2006200m Fri2.14,8858729.04.202250m 
[Utvid]2121.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.16,43
583p
01.05.2022
200m Individuell medley
Asker SK2004200m Individuell medley2.16,4358301.05.202250m 
[Utvid]2222.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad25,04
582p
01.05.2022
50m Fri
Asker SK200650m Fri25,0458201.05.202250m 
[Utvid]2222.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning1.08,94
582p
01.05.2022
100m Rygg
Bærumsvømmerne2005100m Rygg1.08,9458201.05.202250m 
[Utvid]2424.
Christopher G. Augustsson
Bærumsvømmerne
Christopher G. Augustsson56,21
581p
29.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri56,2158129.04.202250m 
[Utvid]2525.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen59,40
578p
01.05.2022
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2007100m Butterfly59,4057801.05.202250m 
[Utvid]2626.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang31,20
575p
30.04.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst31,2057530.04.202250mD
[Utvid]2727.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam2.13,52
570p
30.04.2022
200m Butterfly
Asker SK2003200m Butterfly2.13,5257030.04.202250m 
[Utvid]2828.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden26,91
566p
30.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly26,9156630.04.202250m 
[Utvid]2929.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen56,75
564p
30.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri56,7556430.04.202250mD
[Utvid]3030.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind56,81
563p
29.04.2022
100m Fri
Asker SK2004100m Fri56,8156329.04.202250m 
[Utvid]3030.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim2.16,78
563p
29.04.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.16,7856329.04.202250m 
[Utvid]3232.
Herman Riis Langhammer
Bærumsvømmerne
Herman Riis Langhammer26,98
562p
30.04.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly26,9856230.04.202250m 
[Utvid]3232.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang1.08,91
562p
30.04.2022
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst1.08,9156230.04.202250m 
[Utvid]3434.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye32,70
561p
30.04.2022
50m Rygg
Asker SK200550m Rygg32,7056130.04.202250m 
[Utvid]3535.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye1.09,89
558p
01.05.2022
100m Rygg
Asker SK2005100m Rygg1.09,8955801.05.202250m 
[Utvid]3636.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden29,18
556p
01.05.2022
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg29,1855601.05.202250m 
[Utvid]3737.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,43
555p
29.04.2022
50m Fri
Asker SK200350m Fri25,4355529.04.202250mD
[Utvid]3838.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind25,50
551p
01.05.2022
50m Fri
Asker SK200450m Fri25,5055101.05.202250m 
[Utvid]3838.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren2.17,77
551p
29.04.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.17,7755129.04.202250m 
[Utvid]3838.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning2.17,81
551p
29.04.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.17,8155129.04.202250m 
[Utvid]3838.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang2.19,04
551p
01.05.2022
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005200m Individuell medley2.19,0455101.05.202250m 
[Utvid]4242.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg28,88
550p
30.04.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri28,8855030.04.202250mD
[Utvid]4343.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes25,55
548p
01.05.2022
50m Fri
Asker SK200450m Fri25,5554801.05.202250m 
[Utvid]4343.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen2.19,25
548p
01.05.2022
200m Individuell medley
Ski SK2002200m Individuell medley2.19,2554801.05.202250m 
[Utvid]4545.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen25,56
547p
01.05.2022
50m Fri
Ski SK200250m Fri25,5654701.05.202250m 
[Utvid]4646.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen2.04,75
546p
30.04.2022
200m Fri
Ski SK2002200m Fri2.04,7554630.04.202250m 
[Utvid]4646.
Christopher G. Augustsson
Bærumsvømmerne
Christopher G. Augustsson2.19,45
546p
01.05.2022
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005200m Individuell medley2.19,4554601.05.202250m 
[Utvid]4848.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen31,75
545p
29.04.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst31,7554529.04.202250m 
[Utvid]4848.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning2.31,00
545p
30.04.2022
200m Rygg
Bærumsvømmerne2005200m Rygg2.31,0054530.04.202250m 
[Utvid]5050.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes1.03,50
544p
29.04.2022
100m Rygg
Asker SK2004100m Rygg1.03,5054429.04.202250m 
[Utvid]5151.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg29,02
542p
29.04.2022
50m Fri
Haldens SK200650m Fri29,0254229.04.202250mD
[Utvid]5252.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind31,83
541p
29.04.2022
50m Bryst
Asker SK200450m Bryst31,8354129.04.202250m 
[Utvid]5252.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.03,43
541p
29.04.2022
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.03,4354129.04.202250mD
[Utvid]5454.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim29,05
540p
30.04.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri29,0554030.04.202250mD
[Utvid]5454.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen33,13
540p
30.04.2022
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg33,1354030.04.202250m 
[Utvid]5454.
Tobias Aleksander Olsen
Haldens SK
Tobias Aleksander Olsen57,59
540p
29.04.2022
100m Fri
Haldens SK2004100m Fri57,5954029.04.202250m 
[Utvid]5454.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas57,59
540p
29.04.2022
100m Fri
Ski SK2000100m Fri57,5954029.04.202250m 
[Utvid]5858.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev27,37
538p
30.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly27,3753830.04.202250m 
[Utvid]5959.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen33,21
536p
29.04.2022
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg33,2153629.04.202250mF
[Utvid]5959.
Håkon Andreas Ekeroth
Haldens SK
Håkon Andreas Ekeroth57,72
536p
29.04.2022
100m Fri
Haldens SK2004100m Fri57,7253629.04.202250m 
[Utvid]6161.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes25,75
535p
01.05.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri25,7553501.05.202250m 
[Utvid]6161.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam27,43
535p
30.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly27,4353530.04.202250m 
[Utvid]6363.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.10,93
534p
01.05.2022
100m Rygg
Asker SK2003100m Rygg1.10,9353401.05.202250m 
[Utvid]6464.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen25,78
533p
29.04.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri25,7853329.04.202250mD
[Utvid]6464.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim30,13
533p
01.05.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly30,1353301.05.202250m 
[Utvid]6666.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen27,48
532p
01.05.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly27,4853201.05.202250mD
[Utvid]6666.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev1.01,08
532p
01.05.2022
100m Butterfly
Asker SK2006100m Butterfly1.01,0853201.05.202250m 
[Utvid]6666.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.19,41
532p
29.04.2022
200m Fri
Asker SK2003200m Fri2.19,4153229.04.202250m 
[Utvid]6969.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye33,31
531p
29.04.2022
50m Rygg
Asker SK200550m Rygg33,3153129.04.202250mF
[Utvid]6969.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes57,92
531p
29.04.2022
100m Fri
Asker SK2006100m Fri57,9253129.04.202250m 
[Utvid]7171.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes57,93
530p
29.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri57,9353029.04.202250m 
[Utvid]7171.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen2.18,26
530p
01.05.2022
200m Rygg
Bærumsvømmerne2005200m Rygg2.18,2653001.05.202250m 
[Utvid]7373.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes27,52
529p
30.04.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly27,5252930.04.202250m 
[Utvid]7373.
Herman Riis Langhammer
Bærumsvømmerne
Herman Riis Langhammer1.01,19
529p
01.05.2022
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2005100m Butterfly1.01,1952901.05.202250m 
[Utvid]7575.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik58,03
528p
29.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri58,0352829.04.202250m 
[Utvid]7676.
Adam Nathaniel Olsen
Bærumsvømmerne
Adam Nathaniel Olsen25,88
527p
01.05.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200450m Fri25,8852701.05.202250m 
[Utvid]7676.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen1.04,16
527p
29.04.2022
100m Rygg
Bærumsvømmerne2006100m Rygg1.04,1652729.04.202250m 
[Utvid]7878.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes25,89
526p
01.05.2022
50m Fri
Asker SK200650m Fri25,8952601.05.202250m 
[Utvid]7878.
Anders Valdar
Bærumsvømmerne
Anders Valdar58,11
526p
29.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri58,1152629.04.202250m 
[Utvid]7878.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden1.01,31
526p
30.04.2022
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly1.01,3152630.04.202250mD
[Utvid]8181.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen27,59
525p
30.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly27,5952530.04.202250m 
[Utvid]8181.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen29,75
525p
01.05.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg29,7552501.05.202250m 
[Utvid]8181.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik2.06,36
525p
30.04.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.06,3652530.04.202250m 
[Utvid]8484.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren1.04,17
523p
30.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri1.04,1752330.04.202250m 
[Utvid]8484.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim1.11,41
523p
01.05.2022
100m Rygg
Bærumsvømmerne2005100m Rygg1.11,4152301.05.202250m 
[Utvid]8686.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen25,99
520p
01.05.2022
50m Fri
Asker SK200550m Fri25,9952001.05.202250m 
[Utvid]8686.
Zoé Helen Sivertsen
Asker SK
Zoé Helen Sivertsen29,43
520p
30.04.2022
50m Fri
Asker SK200350m Fri29,4352030.04.202250m 
[Utvid]8686.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen58,33
520p
29.04.2022
100m Fri
Asker SK2005100m Fri58,3352029.04.202250m 
[Utvid]8686.
Sebastian Mendez Johannessen
Bærumsvømmerne
Sebastian Mendez Johannessen1.04,46
520p
29.04.2022
100m Rygg
Bærumsvømmerne2005100m Rygg1.04,4652029.04.202250m 
[Utvid]8686.
Anders Valdar
Bærumsvømmerne
Anders Valdar2.06,77
520p
30.04.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri2.06,7752030.04.202250m 
[Utvid]9191.
Tobias Aleksander Olsen
Haldens SK
Tobias Aleksander Olsen26,01
519p
01.05.2022
50m Fri
Haldens SK200450m Fri26,0151901.05.202250m 
[Utvid]9191.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden2.06,90
519p
30.04.2022
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.06,9051930.04.202250m 
[Utvid]9393.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning1.04,36
518p
29.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.04,3651829.04.202250mD
[Utvid]9494.
Herman Riis Langhammer
Bærumsvømmerne
Herman Riis Langhammer58,44
517p
29.04.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri58,4451729.04.202250m 
[Utvid]9595.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen27,75
516p
30.04.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly27,7551630.04.202250m 
[Utvid]9696.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.04,48
515p
30.04.2022
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.04,4851530.04.202250m 
[Utvid]9696.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye2.20,92
515p
29.04.2022
200m Fri
Asker SK2005200m Fri2.20,9251529.04.202250m 
[Utvid]9898.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden26,09
514p
01.05.2022
50m Fri
Asker SK200550m Fri26,0951401.05.202250m 
[Utvid]9898.
Aksel Smeby Iden
Asker SK
Aksel Smeby Iden29,96
514p
01.05.2022
50m Rygg
Asker SK200550m Rygg29,9651401.05.202250m 
[Utvid]9898.
Zoé Helen Sivertsen
Asker SK
Zoé Helen Sivertsen1.04,54
514p
30.04.2022
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.04,5451430.04.202250m 
Side 1 av 5 (459 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.