Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Speedo Helsinki Swim Meet
Stevne
Stevnenavn:
Speedo Helsinki Swim Meet
Fra dato:
05.04.2022
Til dato:
06.04.2022
NSF Stevne Id:
0000042006
Arrangørnavn:
Suomen Uimaliitto
Stevnested:
Helsinki
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
28.03.2022
Kvalperiode start:
01.01.2019
Kvalperiode slutt:
05.04.2022
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,64
836p
05.04.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly23,6483605.04.202250m 
[Utvid]22.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia22,29
825p
06.04.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,2982506.04.202250m 
[Utvid]33.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,89
810p
05.04.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly23,8981005.04.202250m 
[Utvid]44.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia22,59
793p
06.04.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,5979306.04.202250m 
[Utvid]55.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,58
748p
05.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,5874805.04.202250m 
[Utvid]66.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden54,71
740p
06.04.2022
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly54,7174006.04.202250m 
[Utvid]66.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen2.19,39
740p
05.04.2022
200m Bryst
Hamar IL2004200m Bryst2.19,3974005.04.202250m 
[Utvid]88.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen2.21,08
714p
05.04.2022
200m Bryst
Hamar IL2004200m Bryst2.21,0871405.04.202250m 
[Utvid]99.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.18,76
702p
05.04.2022
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.18,7670205.04.202250m 
[Utvid]1010.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,06
701p
06.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,0670106.04.202250mD
[Utvid]1111.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,11
697p
05.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,1169705.04.202250m 
[Utvid]1212.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden55,84
696p
06.04.2022
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly55,8469606.04.202250m 
[Utvid]1313.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,31
694p
05.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,3169405.04.202250m 
[Utvid]1414.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,16
693p
05.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,1669305.04.202250m 
[Utvid]1515.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud58,67
690p
05.04.2022
100m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005100m Rygg58,6769005.04.202250m 
[Utvid]1616.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.19,91
685p
05.04.2022
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.19,9168505.04.202250m 
[Utvid]1616.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen4.09,62
685p
05.04.2022
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.09,6268505.04.202250m 
[Utvid]1818.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.07,22
680p
06.04.2022
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.07,2268006.04.202250m 
[Utvid]1919.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold4.11,52
669p
05.04.2022
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.11,5266905.04.202250m 
[Utvid]2020.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud59,38
665p
05.04.2022
100m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005100m Rygg59,3866505.04.202250m 
[Utvid]2121.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.09,84
658p
05.04.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.09,8465805.04.202250m 
[Utvid]2222.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.25,90
645p
05.04.2022
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.25,9064505.04.202250m 
[Utvid]2323.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,81
642p
06.04.2022
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,8164206.04.202250mD
[Utvid]2424.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen54,43
640p
05.04.2022
100m Fri
Hamar IL2004100m Fri54,4364005.04.202250m 
[Utvid]2525.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi2.26,38
639p
05.04.2022
200m Bryst
Hamar IL2005200m Bryst2.26,3863905.04.202250m 
[Utvid]2626.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold4.17,06
627p
05.04.2022
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.17,0662705.04.202250m 
[Utvid]2727.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen4.17,16
626p
05.04.2022
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.17,1662605.04.202250m 
[Utvid]2828.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi2.27,48
625p
05.04.2022
200m Bryst
Hamar IL2005200m Bryst2.27,4862505.04.202250m 
[Utvid]2929.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez2.12,17
624p
05.04.2022
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.12,1762405.04.202250m 
[Utvid]3030.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,47
623p
06.04.2022
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,4762306.04.202250m 
[Utvid]3131.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.11,15
621p
06.04.2022
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.11,1562106.04.202250m 
[Utvid]3232.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.27,86
620p
05.04.2022
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.27,8662005.04.202250m 
[Utvid]3232.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm5.12,23
620p
06.04.2022
400m Individuell medley
Randaberg IL2004400m Individuell medley5.12,2362006.04.202250m 
[Utvid]3434.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes55,02
619p
05.04.2022
100m Fri
Asker SK2004100m Fri55,0261905.04.202250m 
[Utvid]3535.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm5.12,81
617p
06.04.2022
400m Individuell medley
Randaberg IL2004400m Individuell medley5.12,8161706.04.202250m 
[Utvid]3535.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold8.50,87
617p
06.04.2022
800m Fri
Tromsø SK2004800m Fri8.50,8761706.04.202250m 
[Utvid]3737.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen8.51,94
614p
06.04.2022
800m Fri
Hamar IL2004800m Fri8.51,9461406.04.202250m 
[Utvid]3838.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez1.00,96
610p
06.04.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.00,9661006.04.202250m 
[Utvid]3939.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen1.07,07
609p
06.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.07,0760906.04.202250m 
[Utvid]4040.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen55,36
608p
05.04.2022
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2004100m Fri55,3660805.04.202250m 
[Utvid]4040.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.47,73
608p
05.04.2022
400m Individuell medley
Randaberg IL2002400m Individuell medley4.47,7360805.04.202250m 
[Utvid]4242.
Olai Musum Lyng
Hamar IL
Olai Musum Lyng1.07,24
605p
06.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2005100m Bryst1.07,2460506.04.202250m 
[Utvid]4343.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden55,47
604p
05.04.2022
100m Fri
Asker SK2003100m Fri55,4760405.04.202250m 
[Utvid]4444.
Olai Musum Lyng
Hamar IL
Olai Musum Lyng30,70
603p
05.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200550m Bryst30,7060305.04.202250m 
[Utvid]4545.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad55,58
601p
05.04.2022
100m Fri
Asker SK2006100m Fri55,5860105.04.202250m 
[Utvid]4545.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen2.29,41
601p
05.04.2022
200m Bryst
Hamar IL2005200m Bryst2.29,4160105.04.202250m 
[Utvid]4747.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi34,84
600p
06.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200450m Bryst34,8460006.04.202250m 
[Utvid]4747.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes4.48,95
600p
05.04.2022
400m Individuell medley
Asker SK2004400m Individuell medley4.48,9560005.04.202250m 
[Utvid]4949.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad24,80
599p
06.04.2022
50m Fri
Asker SK200650m Fri24,8059906.04.202250m 
[Utvid]4949.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter28,07
599p
05.04.2022
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri28,0759905.04.202250m 
[Utvid]4949.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal1.16,04
599p
05.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2001100m Bryst1.16,0459905.04.202250m 
[Utvid]4949.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.00,94
599p
06.04.2022
200m Fri
Asker SK2004200m Fri2.00,9459906.04.202250m 
[Utvid]5353.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden28,48
598p
06.04.2022
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg28,4859806.04.202250m 
[Utvid]5454.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad24,83
597p
06.04.2022
50m Fri
Asker SK200650m Fri24,8359706.04.202250m 
[Utvid]5555.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal1.16,19
596p
05.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2001100m Bryst1.16,1959605.04.202250m 
[Utvid]5656.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi1.07,59
595p
06.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2005100m Bryst1.07,5959506.04.202250m 
[Utvid]5656.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen1.07,62
595p
05.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.07,6259505.04.202250mD
[Utvid]5656.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.01,21
595p
06.04.2022
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.01,2159506.04.202250m 
[Utvid]5959.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen26,48
594p
05.04.2022
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly26,4859405.04.202250m 
[Utvid]6060.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez4.41,38
593p
06.04.2022
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.41,3859306.04.202250m 
[Utvid]6161.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal35,02
591p
06.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200150m Bryst35,0259106.04.202250m 
[Utvid]6262.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi28,62
589p
06.04.2022
50m Rygg
Ullensakersvømmerne200550m Rygg28,6258906.04.202250m 
[Utvid]6363.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen1.07,86
588p
06.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.07,8658806.04.202250m 
[Utvid]6363.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold4.22,67
588p
06.04.2022
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.22,6758806.04.202250mD
[Utvid]6565.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Hamar IL
Magnus Kobbevik Mikalsen1.07,93
587p
05.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.07,9358705.04.202250mD
[Utvid]6666.
Nora Handegaard
Ullensakersvømmerne
Nora Handegaard1.01,78
586p
06.04.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2006100m Fri1.01,7858606.04.202250m 
[Utvid]6767.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.02,01
584p
06.04.2022
200m Fri
Asker SK2004200m Fri2.02,0158406.04.202250m 
[Utvid]6868.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal35,22
581p
06.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200150m Bryst35,2258106.04.202250m 
[Utvid]6868.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi35,23
581p
06.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200450m Bryst35,2358106.04.202250m 
[Utvid]7070.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland9.41,10
580p
05.04.2022
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri9.41,1058005.04.202250m 
[Utvid]7171.
Erik Holm Iversen
Hamar IL
Erik Holm Iversen2.31,36
578p
05.04.2022
200m Bryst
Hamar IL2005200m Bryst2.31,3657805.04.202250m 
[Utvid]7272.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen4.24,22
577p
06.04.2022
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.24,2257706.04.202250mD
[Utvid]7272.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez4.43,98
577p
06.04.2022
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.43,9857706.04.202250m 
[Utvid]7474.
Olai Musum Lyng
Hamar IL
Olai Musum Lyng31,18
576p
05.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200550m Bryst31,1857605.04.202250m 
[Utvid]7474.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam56,36
576p
05.04.2022
100m Fri
Asker SK2003100m Fri56,3657605.04.202250m 
[Utvid]7474.
Olai Musum Lyng
Hamar IL
Olai Musum Lyng1.08,36
576p
06.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2005100m Bryst1.08,3657606.04.202250m 
[Utvid]7777.
Knut Zachrisson Prestegarden
Lørenskog/Rælingen
Knut Zachrisson Prestegarden56,41
575p
05.04.2022
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2006100m Fri56,4157505.04.202250m 
[Utvid]7777.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes9.03,62
575p
06.04.2022
800m Fri
Asker SK2004800m Fri9.03,6257506.04.202250m 
[Utvid]7979.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.53,28
574p
05.04.2022
400m Individuell medley
Randaberg IL2002400m Individuell medley4.53,2857405.04.202250m 
[Utvid]8080.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi56,47
573p
05.04.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2007100m Fri56,4757305.04.202250m 
[Utvid]8181.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen25,18
572p
06.04.2022
50m Fri
Tromsø SK200450m Fri25,1857206.04.202250m 
[Utvid]8181.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen28,91
572p
06.04.2022
50m Rygg
Tromsø SK200450m Rygg28,9157206.04.202250m 
[Utvid]8383.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez1.02,30
571p
05.04.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.02,3057105.04.202250mD
[Utvid]8383.
Sebastian Amundsen
Hamar IL
Sebastian Amundsen2.02,92
571p
05.04.2022
200m Fri
Hamar IL2004200m Fri2.02,9257105.04.202250mD
[Utvid]8585.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi2.47,79
569p
06.04.2022
200m Bryst
Hamar IL2004200m Bryst2.47,7956906.04.202250m 
[Utvid]8686.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen25,24
568p
06.04.2022
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200450m Fri25,2456806.04.202250m 
[Utvid]8787.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi1.08,78
565p
06.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2005100m Bryst1.08,7856506.04.202250m 
[Utvid]8888.
August Heggenhougen Leikvam
Asker SK
August Heggenhougen Leikvam59,91
564p
06.04.2022
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly59,9156406.04.202250m 
[Utvid]8888.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden1.02,75
564p
05.04.2022
100m Rygg
Asker SK2003100m Rygg1.02,7556405.04.202250m 
[Utvid]9090.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez28,66
563p
05.04.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200550m Fri28,6656305.04.202250m 
[Utvid]9090.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez1.02,59
563p
05.04.2022
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.02,5956305.04.202250mD
[Utvid]9292.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal35,62
562p
05.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200150m Bryst35,6256205.04.202250mD
[Utvid]9393.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi29,13
559p
06.04.2022
50m Rygg
Ullensakersvømmerne200550m Rygg29,1355906.04.202250m 
[Utvid]9494.
Nora Handegaard
Ullensakersvømmerne
Nora Handegaard28,75
558p
05.04.2022
50m Fri
Ullensakersvømmerne200650m Fri28,7555805.04.202250m 
[Utvid]9494.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.03,88
558p
05.04.2022
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.03,8855805.04.202250mD
[Utvid]9696.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen27,06
557p
05.04.2022
50m Butterfly
Lørenskog/Rælingen200450m Butterfly27,0655705.04.202250m 
[Utvid]9696.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi2.15,98
557p
06.04.2022
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2007200m Rygg2.15,9855706.04.202250m 
[Utvid]9898.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal2.49,08
556p
06.04.2022
200m Bryst
Hamar IL2001200m Bryst2.49,0855606.04.202250m 
[Utvid]9999.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi31,56
555p
05.04.2022
50m Bryst
Hamar IL200550m Bryst31,5655505.04.202250m 
[Utvid]9999.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi1.17,99
555p
05.04.2022
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.17,9955505.04.202250m 
Side 1 av 4 (376 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.