Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Swedish Grand Prix
Stevne
Stevnenavn:
Swedish Grand Prix
Fra dato:
11.03.2022
Til dato:
13.03.2022
NSF Stevne Id:
0000041915
Arrangørnavn:
Svensk Simidrott & Kungsbacka SS
Stevnested:
Kungsbacka
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.02.2022
Kvalperiode start:
01.01.2021
Kvalperiode slutt:
23.02.2022
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli32,23
759p
12.03.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,2375912.03.202250m 
[Utvid]22.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.03,81
734p
12.03.2022
100m Rygg
Randaberg IL2004100m Rygg1.03,8173412.03.202250m 
[Utvid]33.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.01,60
730p
13.03.2022
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.01,6073013.03.202250m 
[Utvid]44.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli32,66
729p
12.03.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,6672912.03.202250m 
[Utvid]55.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.01,72
726p
13.03.2022
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.01,7272613.03.202250m 
[Utvid]66.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss17.08,45
716p
11.03.2022
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri17.08,4571611.03.202250m 
[Utvid]77.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.18,02
713p
13.03.2022
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.18,0271313.03.202250m 
[Utvid]77.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen8.26,03
713p
12.03.2022
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri8.26,0371312.03.202250m 
[Utvid]99.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro26,93
707p
12.03.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200450m Rygg26,9370712.03.202250m 
[Utvid]1010.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.07,42
703p
13.03.2022
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.07,4270313.03.202250m 
[Utvid]1111.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.07,10
702p
13.03.2022
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.07,1070213.03.202250m 
[Utvid]1111.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.18,78
702p
13.03.2022
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.18,7870213.03.202250m 
[Utvid]1313.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.04,78
701p
12.03.2022
100m Rygg
Randaberg IL2004100m Rygg1.04,7870112.03.202250m 
[Utvid]1313.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.08,29
701p
12.03.2022
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.08,2970112.03.202250m 
[Utvid]1515.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen16.20,93
700p
11.03.2022
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri16.20,9370011.03.202250m 
[Utvid]1616.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.08,24
696p
13.03.2022
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.08,2469613.03.202250m 
[Utvid]1717.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm30,47
694p
13.03.2022
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg30,4769413.03.202250m 
[Utvid]1717.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss9.07,48
694p
11.03.2022
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri9.07,4869411.03.202250mD
[Utvid]1919.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.07,81
690p
13.03.2022
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.07,8169013.03.202250m 
[Utvid]2020.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen58,52
689p
12.03.2022
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri58,5268912.03.202250m 
[Utvid]2121.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes30,55
688p
13.03.2022
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg30,5568813.03.202250m 
[Utvid]2222.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.08,01
687p
13.03.2022
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.08,0168713.03.202250m 
[Utvid]2323.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro27,20
686p
12.03.2022
50m Rygg
Bergensvømmerne200450m Rygg27,2068612.03.202250m 
[Utvid]2323.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.09,42
686p
12.03.2022
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.09,4268612.03.202250mD
[Utvid]2525.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen58,76
681p
12.03.2022
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri58,7668112.03.202250m 
[Utvid]2626.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen26,93
679p
13.03.2022
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri26,9367913.03.202250m 
[Utvid]2626.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.08,52
679p
13.03.2022
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.08,5267913.03.202250m 
[Utvid]2828.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda58,85
678p
12.03.2022
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri58,8567812.03.202250m 
[Utvid]2929.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.23,59
677p
13.03.2022
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.23,5967713.03.202250m 
[Utvid]3030.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen30,73
676p
13.03.2022
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg30,7367613.03.202250m 
[Utvid]3030.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard2.08,69
676p
13.03.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2001200m Fri2.08,6967613.03.202250m 
[Utvid]3030.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen9.12,14
676p
13.03.2022
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.12,1467613.03.202250m 
[Utvid]3333.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.29,80
673p
12.03.2022
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.29,8067312.03.202250m 
[Utvid]3434.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig59,11
669p
12.03.2022
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri59,1166912.03.202250m 
[Utvid]3535.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen8.37,09
668p
11.03.2022
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri8.37,0966811.03.202250mD
[Utvid]3636.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda59,23
665p
12.03.2022
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri59,2366512.03.202250m 
[Utvid]3737.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes30,92
664p
13.03.2022
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg30,9266413.03.202250m 
[Utvid]3737.
Dennis Aateigen
Bergensvømmerne
Dennis Aateigen59,41
664p
13.03.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2001100m Rygg59,4166413.03.202250m 
[Utvid]3737.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.24,52
664p
13.03.2022
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.24,5266413.03.202250m 
[Utvid]4040.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig59,28
663p
12.03.2022
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri59,2866312.03.202250m 
[Utvid]4040.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.31,14
663p
11.03.2022
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.31,1466311.03.202250mD
[Utvid]4242.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,07
659p
12.03.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,0765912.03.202250m 
[Utvid]4242.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,07
659p
12.03.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,0765912.03.202250m 
[Utvid]4242.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen30,99
659p
13.03.2022
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg30,9965913.03.202250m 
[Utvid]4242.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.31,59
659p
12.03.2022
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.31,5965912.03.202250m 
[Utvid]4242.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm5.05,97
659p
11.03.2022
400m Individuell medley
Randaberg IL2004400m Individuell medley5.05,9765911.03.202250m 
[Utvid]4747.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes59,54
655p
12.03.2022
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri59,5465512.03.202250m 
[Utvid]4747.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro59,70
655p
13.03.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2004100m Rygg59,7065513.03.202250m 
[Utvid]4949.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen27,29
652p
13.03.2022
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri27,2965213.03.202250m 
[Utvid]5050.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes27,32
650p
13.03.2022
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,3265013.03.202250m 
[Utvid]5050.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.04,03
650p
13.03.2022
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.04,0365013.03.202250m 
[Utvid]5050.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.11,60
650p
12.03.2022
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.11,6065012.03.202250m 
[Utvid]5353.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.33,04
649p
12.03.2022
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.33,0464912.03.202250m 
[Utvid]5454.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen25,76
646p
13.03.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly25,7664613.03.202250m 
[Utvid]5555.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.06,63
645p
12.03.2022
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.06,6364512.03.202250m 
[Utvid]5656.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.58,21
642p
12.03.2022
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.58,2164212.03.202250m 
[Utvid]5757.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.06,74
641p
12.03.2022
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.06,7464112.03.202250m 
[Utvid]5757.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen1.58,26
641p
12.03.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2002200m Fri1.58,2664112.03.202250m 
[Utvid]5959.
Pablo Ortega Navarro
Bergensvømmerne
Pablo Ortega Navarro1.00,14
640p
13.03.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2004100m Rygg1.00,1464013.03.202250m 
[Utvid]6060.
Dennis Aateigen
Bergensvømmerne
Dennis Aateigen1.00,19
639p
13.03.2022
100m Rygg
Bergensvømmerne2001100m Rygg1.00,1963913.03.202250m 
[Utvid]6060.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard2.11,17
639p
13.03.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2001200m Fri2.11,1763913.03.202250m 
[Utvid]6262.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen54,49
638p
13.03.2022
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri54,4963813.03.202250m 
[Utvid]6363.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.58,49
637p
12.03.2022
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.58,4963712.03.202250m 
[Utvid]6363.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.34,69
637p
13.03.2022
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.34,6963713.03.202250mD
[Utvid]6565.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen54,54
636p
13.03.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2002100m Fri54,5463613.03.202250m 
[Utvid]6565.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard1.00,11
636p
12.03.2022
100m Fri
Bergensvømmerne2001100m Fri1.00,1163612.03.202250m 
[Utvid]6767.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid34,19
635p
12.03.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,1963512.03.202250m 
[Utvid]6868.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.42,27
630p
12.03.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.42,2763012.03.202250m 
[Utvid]6868.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.16,61
630p
11.03.2022
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.16,6163011.03.202250mD
[Utvid]7070.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.44,59
629p
11.03.2022
400m Individuell medley
OI Svømming2001400m Individuell medley4.44,5962911.03.202250m 
[Utvid]7171.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.07,28
626p
12.03.2022
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.07,2862612.03.202250m 
[Utvid]7272.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.04,87
625p
13.03.2022
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.04,8762513.03.202250m 
[Utvid]7272.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen1.59,24
625p
12.03.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2002200m Fri1.59,2462512.03.202250m 
[Utvid]7272.
Dennis Aateigen
Bergensvømmerne
Dennis Aateigen2.10,86
625p
12.03.2022
200m Rygg
Bergensvømmerne2001200m Rygg2.10,8662512.03.202250m 
[Utvid]7575.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda27,69
624p
13.03.2022
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri27,6962413.03.202250m 
[Utvid]7676.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,61
622p
13.03.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,6162213.03.202250mD
[Utvid]7676.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø30,39
622p
13.03.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst30,3962213.03.202250m 
[Utvid]7676.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.42,94
622p
12.03.2022
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.42,9462212.03.202250m 
[Utvid]7979.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen17.58,43
621p
11.03.2022
1500m Fri
Stavanger SK20051500m Fri17.58,4362111.03.202250m 
[Utvid]8080.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes27,79
617p
13.03.2022
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,7961713.03.202250m 
[Utvid]8181.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.00,78
615p
12.03.2022
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.00,7861512.03.202250m 
[Utvid]8282.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard27,86
613p
13.03.2022
50m Fri
Bergensvømmerne200150m Fri27,8661313.03.202250m 
[Utvid]8383.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø30,56
612p
13.03.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst30,5661213.03.202250m 
[Utvid]8484.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold30,58
611p
13.03.2022
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst30,5861113.03.202250m 
[Utvid]8585.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda27,90
610p
13.03.2022
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri27,9061013.03.202250m 
[Utvid]8585.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli34,65
610p
13.03.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,6561013.03.202250mD
[Utvid]8787.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold30,61
609p
13.03.2022
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst30,6160913.03.202250m 
[Utvid]8787.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid34,67
609p
12.03.2022
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,6760912.03.202250m 
[Utvid]8787.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.13,24
609p
13.03.2022
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.13,2460913.03.202250m 
[Utvid]8787.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.13,26
609p
11.03.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.13,2660911.03.202250mD
[Utvid]9191.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.13,50
606p
12.03.2022
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.13,5060612.03.202250mD
[Utvid]9191.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen9.32,61
606p
11.03.2022
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.32,6160611.03.202250mD
[Utvid]9393.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.29,13
604p
13.03.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.29,1360413.03.202250m 
[Utvid]9494.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.20,48
603p
13.03.2022
400m Fri
OI Svømming2001400m Fri4.20,4860313.03.202250m 
[Utvid]9595.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.15,95
602p
13.03.2022
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.15,9560213.03.202250m 
[Utvid]9696.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold24,79
600p
12.03.2022
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri24,7960012.03.202250m 
[Utvid]9696.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.13,91
600p
12.03.2022
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.13,9160012.03.202250mD
[Utvid]9696.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid2.29,51
600p
13.03.2022
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.29,5160013.03.202250m 
[Utvid]9999.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,98
599p
13.03.2022
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,9859913.03.202250mD
[Utvid]9999.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.40,40
599p
11.03.2022
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.40,4059911.03.202250mD
Side 1 av 3 (242 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.