Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ranking - Sortert på poeng
Distanser:
v
Poengtype:
FINA-2020
Fra dato:
v
Til dato:
v
Basseng:
Kjønn:
Fra fødselsår: Til fødselsår:
+
-
+
-
Mastersklasse:
v
Krets:
v
Klubb:
v
v
Fra alder: Til alder:
+
-
+
-
Det er kun merkede rader som blir med i eksporten. Klikk på en rad for å merke. Hold ctrl eller shift nede for å merke flere rader.
Nr 
Navn 
Navn 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Tid 
Poeng 
Dato 
Sted 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk LøyningBærumsvømmerne200050m Rygg26,4726,47
912p
Stavanger
30.10.2020
50m Rygg (25m)
91230.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik ChristiansenLambertseter SK19961500m Fri14.39,0414.39,04
897p
Stavanger
30.10.2020
1500m Fri (25m)
89730.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]33.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene RypestølSK Team Sør2001800m Fri8.24,438.24,43
858p
Stavanger
30.10.2020
800m Fri (25m)
85830.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]44.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon JøntvedtBryne SK2003800m Fri7.48,917.48,91
845p
Austrått, Sandnes
28.11.2020
800m Fri (25m)
84528.11.2020Austrått, Sandnes25mD
[Utvid]55.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja StojkovskiBærumsvømmerne199450m Butterfly23,0423,04
841p
Stavanger
31.10.2020
50m Butterfly (25m)
84131.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]66.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann BoveyBærumsvømmerne1996100m Bryst59,1159,11
832p
Stavanger
30.10.2020
100m Bryst (25m)
83230.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]77.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg GrindheimHamar IL2000100m Bryst1.00,911.00,91
814p
Hamar
19.03.2021
100m Bryst (50m)
81419.03.2021Hamar50m 
[Utvid]88.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas LiaBærumsvømmerne200150m Bryst27,0927,09
809p
Stavanger
01.11.2020
50m Bryst (25m)
80901.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]99.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa ColleouLambertseter SK1993200m Bryst2.24,612.24,61
805p
Lambertseter
09.10.2020
200m Bryst (25m)
80509.10.2020Lambertseter25m 
[Utvid]1010.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus LieBergensvømmerne1995100m Individuell medley54,1354,13
800p
Stavanger
01.11.2020
100m Individuell medley (25m)
80001.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]1111.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte HaarsakerBergensvømmerne199350m Bryst27,2127,21
799p
Bergen
20.03.2021
50m Bryst (25m)
79920.03.2021Bergen25m 
[Utvid]1212.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana GorlovaLambertseter SK2003800m Fri8.37,348.37,34
795p
Stavanger
30.10.2020
800m Fri (25m)
79530.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]1313.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee JohansenSK Team Sør2002800m Fri7.59,237.59,23
792p
Kristiansand
12.12.2020
800m Fri (25m)
79212.12.2020Kristiansand25m 
[Utvid]1313.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen OlsenVestkantsvømmerne20021500m Fri15.16,3715.16,37
792p
Stavanger
30.10.2020
1500m Fri (25m)
79230.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]1515.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls WigdelStavanger SK1999200m Fri1.47,441.47,44
791p
Stavanger
01.11.2020
200m Fri (25m)
79101.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]1616.
Jonathan David Gomez Noriega
Lambertseter SK
Jonathan David Gomez NoriegaLambertseter SK1996200m Butterfly1.57,771.57,77
776p
Stavanger
30.10.2020
200m Butterfly (25m)
77630.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]1717.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet NæssBergensvømmerne20041500m Fri16.39,2216.39,22
775p
Bergen
26.09.2020
1500m Fri (25m)
77526.09.2020Bergen25m 
[Utvid]1818.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon MoeBærumsvømmerne2001100m Rygg53,2753,27
772p
Stavanger
31.10.2020
100m Rygg (25m)
77231.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]1919.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari MoenTriton Lillestrøm2004200m Fri2.00,692.00,69
766p
Tromsø
17.10.2020
200m Fri (25m)
76617.10.2020Tromsø25mF
[Utvid]2020.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik LorentzBergens SC2004100m Butterfly59,8359,83
760p
Bergen
20.03.2021
100m Butterfly (25m)
76020.03.2021Bergen25m 
[Utvid]2121.
Victoria Deona Bergeli
Utlandet
Victoria Deona BergeliUtlandet2003200m Fri2.01,012.01,01
759p
Dubai
27.11.2020
200m Fri (25m)
75927.11.2020Dubai25m 
[Utvid]2222.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander FardalEgersund SK199750m Bryst27,7027,70
757p
Stavanger
01.11.2020
50m Bryst (25m)
75701.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]2323.
Ingalill Urrang Naustvik
Lambertseter SK
Ingalill Urrang NaustvikLambertseter SK1995100m Bryst1.08,521.08,52
753p
Stavanger
30.10.2020
100m Bryst (25m)
75330.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]2323.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold StensethBærumsvømmerne1994200m Fri2.01,352.01,35
753p
Stavanger
01.11.2020
200m Fri (25m)
75301.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]2525.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie LiskenOI Svømming2003100m Fri55,3155,31
749p
Stavanger
31.10.2020
100m Fri (25m)
74931.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]2626.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas SigvaldsenStavanger SK2006200m Fri1.49,551.49,55
746p
Stavanger
20.03.2021
200m Fri (25m)
74620.03.2021Stavanger25m 
[Utvid]2727.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie WillumsenStavanger SK2002100m Butterfly1.00,221.00,22
745p
Stavanger
20.03.2021
100m Butterfly (25m)
74520.03.2021Stavanger25m 
[Utvid]2828.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth DyrkornBærumsvømmerne2001200m Fri1.49,791.49,79
741p
Stavanger
01.11.2020
200m Fri (25m)
74101.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]2929.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai SørebøBergensvømmerne2001100m Bryst1.01,521.01,52
738p
Stavanger
30.10.2020
100m Bryst (25m)
73830.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]2929.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva KummenLambertseter SK2001100m Bryst1.08,981.08,98
738p
Stavanger
30.10.2020
100m Bryst (25m)
73830.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]3131.
Maria Storstein
Bergens SC
Maria StorsteinBergens SC2000400m Fri4.18,904.18,90
737p
Bergen
31.10.2020
400m Fri (25m)
73731.10.2020Bergen25m 
[Utvid]3232.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad TobiassenBryne SK2002200m Butterfly1.59,881.59,88
736p
Stavanger
30.10.2020
200m Butterfly (25m)
73630.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]3333.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes UrdalBergensvømmerne1999200m Fri1.50,281.50,28
731p
Stavanger
01.11.2020
200m Fri (25m)
73101.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]3434.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis AateigenSK Team Sør2001400m Fri3.55,813.55,81
729p
Kristiansand
10.04.2021
400m Fri (25m)
72910.04.2021Kristiansand25m 
[Utvid]3434.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor ForafonovBærumsvømmerne2002400m Fri3.55,833.55,83
729p
Stavanger
31.10.2020
400m Fri (25m)
72931.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]3434.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen BergumTriton Lillestrøm2004400m Individuell medley4.47,684.47,68
729p
Stavanger
01.11.2020
400m Individuell medley (25m)
72901.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]3737.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard VindvikBodø SK2001100m Individuell medley55,8555,85
728p
Stavanger
01.11.2020
100m Individuell medley (25m)
72801.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]3737.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard ØvergaardSjøstjerna SLK1996100m Bryst1.01,801.01,80
728p
Stavanger
30.10.2020
100m Bryst (25m)
72830.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]3939.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines PettersenBergens SC1999100m Bryst1.09,331.09,33
727p
Bergen
26.09.2020
100m Bryst (25m)
72726.09.2020Bergen25m 
[Utvid]3939.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad SlotsvikEidsvoll SK2005200m Fri1.50,501.50,50
727p
Tromsø
17.10.2020
200m Fri (25m)
72717.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]4141.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline VikSandnes SLK2002200m Butterfly2.13,092.13,09
725p
Sandnes
19.03.2021
200m Butterfly (25m)
72519.03.2021Sandnes25m 
[Utvid]4242.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg BraathenBærumsvømmerne200050m Fri25,5525,55
722p
Stavanger
30.10.2020
50m Fri (25m)
72230.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]4343.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz LudwiczakKongstensvømmerne199650m Fri22,5722,57
721p
Fredrikstad
13.09.2020
50m Fri (25m)
72113.09.2020Fredrikstad25m 
[Utvid]4444.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon SlettevoldStavanger SK2002100m Bryst1.02,031.02,03
720p
Stavanger
21.11.2020
100m Bryst (25m)
72021.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]4545.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj GregussenOI Svømming2001100m Rygg54,7054,70
713p
Stavanger
31.10.2020
100m Rygg (25m)
71331.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]4545.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard KjeldsethOI Svømming2004200m Fri2.03,582.03,58
713p
Tromsø
17.10.2020
200m Fri (25m)
71317.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]4545.
Henriette Dale
Bergens SC
Henriette DaleBergens SC2003200m Fri2.03,592.03,59
713p
Bergen
20.03.2021
200m Fri (25m)
71320.03.2021Bergen25m 
[Utvid]4848.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt BelsvikOI Svømming2002100m Bryst1.02,301.02,30
711p
Stavanger
30.10.2020
100m Bryst (25m)
71130.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]4848.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergens SC
Asdis Eva OmarsdottirBergens SC2002100m Bryst1.09,851.09,85
711p
Bergen
21.03.2021
100m Bryst (25m)
71121.03.2021Bergen25m 
[Utvid]4848.
Simen Vik
Bergens SC
Simen VikBergens SC1999200m Butterfly2.01,262.01,26
711p
Austrått, Sandnes
27.11.2020
200m Butterfly (25m)
71127.11.2020Austrått, Sandnes25m 
[Utvid]5151.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim EndregaardStavanger SK2001200m Fri2.03,812.03,81
709p
Stavanger
20.03.2021
200m Fri (25m)
70920.03.2021Stavanger25m 
[Utvid]5252.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein BreivikBergens SC2002100m Bryst1.02,421.02,42
707p
Bergen
21.03.2021
100m Bryst (25m)
70721.03.2021Bergen25m 
[Utvid]5353.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise BorgstrømRandaberg IL2004200m Rygg2.13,932.13,93
705p
Stavanger
20.03.2021
200m Rygg (25m)
70520.03.2021Stavanger25m 
[Utvid]5454.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth RingsbuVarodd SK200350m Rygg28,9128,91
700p
Stavanger
30.10.2020
50m Rygg (25m)
70030.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]5454.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea HovdaFrisinn SK2004400m Fri4.23,444.23,44
700p
Stavanger
13.12.2020
400m Fri (25m)
70013.12.2020Stavanger25m 
[Utvid]5454.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg ClementsenStavanger SK20051500m Fri17.13,6717.13,67
700p
Stavanger
11.12.2020
1500m Fri (25m)
70011.12.2020Stavanger25m 
[Utvid]5757.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk PettersenBodø SK200050m Bryst28,4528,45
699p
Stavanger
01.11.2020
50m Bryst (25m)
69901.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]5757.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær SlyngstadliBergensvømmerne200450m Bryst32,1832,18
699p
Bergen
20.03.2021
50m Bryst (25m)
69920.03.2021Bergen25m 
[Utvid]5757.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre LøbersliTriton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.03,671.03,67
699p
Tromsø
17.10.2020
100m Individuell medley (25m)
69917.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]5757.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine HallbergSandnes SLK2002800m Fri8.59,968.59,96
699p
Stavanger
30.10.2020
800m Fri (25m)
69930.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]6161.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike HolmannBærumsvømmerne2004200m Fri1.52,271.52,27
693p
Tromsø
17.10.2020
200m Fri (25m)
69317.10.2020Tromsø25mF
[Utvid]6262.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette MatlandBergensvømmerne2004200m Bryst2.32,212.32,21
691p
Bergen
26.09.2020
200m Bryst (25m)
69126.09.2020Bergen25m 
[Utvid]6363.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng RefstieBærumsvømmerne200250m Fri22,9222,92
688p
Stavanger
30.10.2020
50m Fri (25m)
68830.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]6363.
Mathilde Hammer
Bærumsvømmerne
Mathilde HammerBærumsvømmerne200250m Bryst32,3532,35
688p
Stavanger
01.11.2020
50m Bryst (25m)
68801.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]6363.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist JensenOI Svømming2001400m Individuell medley4.25,944.25,94
688p
Stavanger
01.11.2020
400m Individuell medley (25m)
68801.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]6666.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym OlsenBergensvømmerne1997100m Butterfly1.01,911.01,91
686p
Stavanger
01.11.2020
100m Butterfly (25m)
68601.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]6666.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne SteinnesStavanger SK2005100m Bryst1.10,701.10,70
686p
Tromsø
18.10.2020
100m Bryst (25m)
68618.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]6868.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen StangelandSandnes SLK200250m Butterfly27,6827,68
683p
Austrått, Sandnes
28.11.2020
50m Butterfly (25m)
68328.11.2020Austrått, Sandnes25m 
[Utvid]6868.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad SolbergBærumsvømmerne2003100m Fri51,0251,02
683p
Lambertseter
20.09.2020
100m Fri (25m)
68320.09.2020Lambertseter25m 
[Utvid]7070.
Per Tinius Mowinckel
Bergens SC
Per Tinius MowinckelBergens SC1998100m Individuell medley57,1057,10
681p
Bergen
20.03.2021
100m Individuell medley (25m)
68120.03.2021Bergen25m 
[Utvid]7171.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal MelbergOI Svømming2005800m Fri8.24,158.24,15
680p
Tromsø
16.10.2020
800m Fri (25m)
68016.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]7272.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate KnutsenBergens SC1997200m Fri2.05,622.05,62
679p
Bergen
20.03.2021
200m Fri (25m)
67920.03.2021Bergen25m 
[Utvid]7373.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus EvensrudLørenskog/Rælingen2005800m Fri8.24,618.24,61
678p
Tromsø
16.10.2020
800m Fri (25m)
67816.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]7474.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes LaskerudSunndal SLK200450m Fri23,0823,08
674p
Tromsø
18.10.2020
50m Fri (25m)
67418.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]7575.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel ErbeSK Speed2004100m Bryst1.11,141.11,14
673p
Tromsø
18.10.2020
100m Bryst (25m)
67318.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]7676.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-MönigStavanger SK2005200m Fri2.06,132.06,13
671p
Stavanger
01.11.2020
200m Fri (25m)
67101.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]7777.
Theodor Sandvad Bernstein
SK Team Sør
Theodor Sandvad BernsteinSK Team Sør200250m Fri23,1323,13
670p
Stavanger
30.10.2020
50m Fri (25m)
67030.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]7777.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym OlsenBergensvømmerne2002200m Fri1.53,541.53,54
670p
Bergen
20.03.2021
200m Fri (25m)
67020.03.2021Bergen25m 
[Utvid]7777.
Jørgen Gundersen
Lambertseter SK
Jørgen GundersenLambertseter SK1995400m Fri4.02,554.02,55
670p
Lambertseter
18.09.2020
400m Fri (25m)
67018.09.2020Lambertseter25m 
[Utvid]8080.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas JohansenStavanger SK200550m Rygg29,3429,34
669p
Stavanger
20.03.2021
50m Rygg (25m)
66920.03.2021Stavanger25m 
[Utvid]8080.
Trym Døssland Bjerkvik
Bergensvømmerne
Trym Døssland BjerkvikBergensvømmerne2000100m Fri51,3851,38
669p
Bergen
21.03.2021
100m Fri (25m)
66921.03.2021Bergen25m 
[Utvid]8080.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen BjerketvedtHamar IL1999100m Butterfly1.02,411.02,41
669p
Stavanger
01.11.2020
100m Butterfly (25m)
66901.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]8383.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje StadaasBergens SC200450m Fri23,1723,17
666p
Bergen
19.03.2021
50m Fri (25m)
66619.03.2021Bergen25m 
[Utvid]8484.
Amanda Malde Carlsen
Klepp SSK
Amanda Malde CarlsenKlepp SSK2006100m Butterfly1.02,541.02,54
665p
Stavanger
01.11.2020
100m Butterfly (25m)
66501.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]8585.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara LarsenKarmøy SK20061500m Fri17.33,0317.33,03
662p
Stavanger
25.09.2020
1500m Fri (25m)
66225.09.2020Stavanger25m 
[Utvid]8686.
Jørund Kalvenes Drengstig
Stavanger SK
Jørund Kalvenes DrengstigStavanger SK200250m Fri23,2323,23
661p
Stavanger
21.11.2020
50m Fri (25m)
66121.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]8686.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad LøsethBergens SC2004200m Fri1.54,051.54,05
661p
Tromsø
17.10.2020
200m Fri (25m)
66117.10.2020Tromsø25m 
[Utvid]8888.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten BøenOI Svømming1997100m Fri51,6251,62
659p
Trondheim
19.09.2020
100m Fri (25m)
65919.09.2020Trondheim25m 
[Utvid]8888.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian ShoghlStavanger SK2003100m Butterfly55,2355,23
659p
Stavanger
22.11.2020
100m Butterfly (25m)
65922.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]9090.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland KlausenSK Team Sør2002400m Fri4.04,124.04,12
657p
Stavanger
31.10.2020
400m Fri (25m)
65731.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]9191.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide HaugholtOI Svømming200250m Bryst29,0529,05
656p
Stavanger
01.11.2020
50m Bryst (25m)
65601.11.2020Stavanger25m 
[Utvid]9191.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara StoebnerOI Svømming1998100m Rygg1.03,171.03,17
656p
Stavanger
31.10.2020
100m Rygg (25m)
65631.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]9191.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll HarlemBergens SC2005200m Individuell medley2.06,162.06,16
656p
Bergen
21.03.2021
200m Individuell medley (25m)
65621.03.2021Bergen25m 
[Utvid]9494.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora StavøySortland SLK2002400m Fri4.29,314.29,31
655p
Stavanger
31.10.2020
400m Fri (25m)
65531.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]9595.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander SørebøBergensvømmerne200350m Bryst29,0829,08
654p
Bergen
20.03.2021
50m Bryst (25m)
65420.03.2021Bergen25m 
[Utvid]9696.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss KjølholdtOI Svømming2002100m Rygg1.03,241.03,24
653p
Stavanger
31.10.2020
100m Rygg (25m)
65331.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]9797.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto HvasBærumsvømmerne200050m Rygg25,6325,63
651p
Holmen
05.09.2020
50m Rygg (25m)
65105.09.2020Holmen25m 
[Utvid]9898.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob MeilvågSki SK2001100m Bryst1.04,201.04,20
649p
Stavanger
30.10.2020
100m Bryst (25m)
64930.10.2020Stavanger25m 
[Utvid]9898.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson MiljeteigBergens SC2005200m Fri2.07,542.07,54
649p
Bergen
20.03.2021
200m Fri (25m)
64920.03.2021Bergen25m 
[Utvid]100100.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil VindvikTrondhjems SLK1999100m Bryst1.04,251.04,25
648p
Stavanger
30.10.2020
100m Bryst (25m)
64830.10.2020Stavanger25m 
Side 1 av 29 (2836 rader)< Forrige1234567272829Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.